Fotele bujane z wikliny

Fotele bujane z wikliny

Fotele bujane z wikliny już dawno przestały być atrybutem babć i dziadków. Obecnie są chętnie wykorzystywane przez wszystkich domowników, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oferujemy fotele z wikliny różnej wielkości, kolorze i wzorze. Nasze wiklinowe fotele świetnie nadają się do wypoczynku przy dobrej książce, filiżance kawy lub herbaty, odprężenia przy kominku. Stanowią także idealny element dekoracyjny dziecięcego pokoju lub salonu. Jako producent wiklinowych foteli bujanych gwarantujemy najwyższą jakość, niezwykłą trwałość, komfort użytkowania oraz estetykę wykonania. Nasze fotele bujane z wikliny posiadają dodatkowo wygodną poduszkę w różnych kolorach.
Logo Wiklinowe Cuda

Z pasji do rękodzieła...Wiklina daje ogromne możliwości jeśli chodzi o produkty, które można z niej wytworzyć. Oferujemy tradycyjne wyroby z wikliny, znane i używane od wielu lat a jeśli w naszym asortymencie nie ma danego produktu lub potrzebny jest przedmiot nieszablonowy, chętnie stworzymy go na indywidualne zamówienie klienta, według przygotowanego przez niego projektu.

Nasze produkty wiklinowe wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością, różnorodnością wzorów i kolorów oraz dbałością o każdy, choćby najmniejszy szczegół a to wszystko w najlepszych cenach. Posiadamy produkty z wikliny w kolorze naturalnym, białym, wenge oraz innych kolorach. Oprócz wyrobów wiklinowych w naszej ofercie znaleźć można poduszki na huśtawkę lub fotel wiszący gniazdo bociana oraz poduchy na fotel bujany, fotel ogrodowy lub sofę w różnych wzorach i kolorach.

Zapraszamy więc do sklepu internetowego największego producenta polskich wyrobów wiklinowych. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Wyroby z wikliny- znamy się na nich jak nikt inny! Wejdź na stronę producenta wyrobów wiklinowych i znajdź produkt najlepszy dla Ciebie i Twoich bliskich.