Doniczki wiklinowe

Doniczki wiklinowe

Popularność produktów wiklinowych nie słabnie od lat. Cieszyły one oko poprzednie pokolenia, podobają się i dziś. Oferujemy doniczki wiklinowe o różnych wzorach, wielkościach, kształtach i kolorach. Doniczki z wikliny nadają się zarówno do domu, jak i ogrodu. Sprawiają, że posadzone w nich kwiaty prezentują się niezwykle okazale. W naszej ofercie koszyk na kwiaty wiklinowy wyścielony folią lub kwietnik wiklinowy bez folii. Posiadamy również osłony z wikliny, które pozwolą stworzyć piękne kompozycje, których pozazdrości każda sąsiadka czy koleżanka. Doniczki wiklinowe są całkowicie ekologiczne, trwałe oraz modne.
Logo Wiklinowe Cuda

Z pasji do rękodzieła...Wiklina daje ogromne możliwości jeśli chodzi o produkty, które można z niej wytworzyć. Oferujemy tradycyjne wyroby z wikliny, znane i używane od wielu lat a jeśli w naszym asortymencie nie ma danego produktu lub potrzebny jest przedmiot nieszablonowy, chętnie stworzymy go na indywidualne zamówienie klienta, według przygotowanego przez niego projektu.

Nasze produkty wiklinowe wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością, różnorodnością wzorów i kolorów oraz dbałością o każdy, choćby najmniejszy szczegół a to wszystko w najlepszych cenach. Posiadamy produkty z wikliny w kolorze naturalnym, białym, wenge oraz innych kolorach. Oprócz wyrobów wiklinowych w naszej ofercie znaleźć można poduszki na huśtawkę lub fotel wiszący gniazdo bociana oraz poduchy na fotel bujany, fotel ogrodowy lub sofę w różnych wzorach i kolorach.

Zapraszamy więc do sklepu internetowego największego producenta polskich wyrobów wiklinowych. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Wyroby z wikliny- znamy się na nich jak nikt inny! Wejdź na stronę producenta wyrobów wiklinowych i znajdź produkt najlepszy dla Ciebie i Twoich bliskich.