Kosze rowerowe z wikliny

Kosze rowerowe z wikliny

W naszym sklepie internetowym producenta wyrobów wiklinowych posiadamy bogatą ofertę wiklinowych koszy na rower. Są to przede wszystkim kosze dla zwierząt, kosze na click, kosze na haki, kosze z obszyciem. Kosze na rower z wikliny stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników jednośladów. Oferowane przez nas wiklinowe kosze rowerowe charakteryzują się wysoką jakością użytych produktów w tym polskiej wikliny, niezwykłą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne oraz estetyką wykonania i designerskim wyglądem. Rowerowy kosz wiklinowy przyda się na różne okazje- podczas zwykłej przejażdżki, na piknik, na zakupy, na działkę. Kosz rowerowy z wikliny pomocny będzie podczas każdej podróży, gdyż możemy śmiało do niego wrzucić wodę, telefon, klucze bądź kurtkę przeciwdeszczową. Dodatkowo stanowi element dekoracyjny każdego roweru
Logo Wiklinowe Cuda

Z pasji do rękodzieła...Wiklina daje ogromne możliwości jeśli chodzi o produkty, które można z niej wytworzyć. Oferujemy tradycyjne wyroby z wikliny, znane i używane od wielu lat a jeśli w naszym asortymencie nie ma danego produktu lub potrzebny jest przedmiot nieszablonowy, chętnie stworzymy go na indywidualne zamówienie klienta, według przygotowanego przez niego projektu.

Nasze produkty wiklinowe wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością, różnorodnością wzorów i kolorów oraz dbałością o każdy, choćby najmniejszy szczegół a to wszystko w najlepszych cenach. Posiadamy produkty z wikliny w kolorze naturalnym, białym, wenge oraz innych kolorach. Oprócz wyrobów wiklinowych w naszej ofercie znaleźć można poduszki na huśtawkę lub fotel wiszący gniazdo bociana oraz poduchy na fotel bujany, fotel ogrodowy lub sofę w różnych wzorach i kolorach.

Zapraszamy więc do sklepu internetowego największego producenta polskich wyrobów wiklinowych. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Wyroby z wikliny- znamy się na nich jak nikt inny! Wejdź na stronę producenta wyrobów wiklinowych i znajdź produkt najlepszy dla Ciebie i Twoich bliskich.