Dostawa zamawianych w naszym sklepie towarów.

Po dokonaniu zakupu i wybraniu formy płatności realizowana jest dostawa towarów:

  • przesyłką kurierską – DPD, Poczta Polska,
  • odbiór w punkcie – Poczta Polska,
  • paczkomaty – Inpost

Towar jest wysyłany do Państwa maksymalnie w ciągu 48 godzin od dokonania zakupu i wyboru sposobu wysyłki. W przypadku zamówienia większej ilości koszy (powyżej 10 sztuk) termin dostawy jest ustalany indywidualnie z klientem.

W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt.

Logo Wiklinowe Cuda

Z pasji do rękodzieła...Wiklina daje ogromne możliwości jeśli chodzi o produkty, które można z niej wytworzyć. Oferujemy tradycyjne wyroby z wikliny, znane i używane od wielu lat a jeśli w naszym asortymencie nie ma danego produktu lub potrzebny jest przedmiot nieszablonowy, chętnie stworzymy go na indywidualne zamówienie klienta, według przygotowanego przez niego projektu.

Nasze produkty wiklinowe wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością, różnorodnością wzorów i kolorów oraz dbałością o każdy, choćby najmniejszy szczegół a to wszystko w najlepszych cenach. Posiadamy produkty z wikliny w kolorze naturalnym, białym, wenge oraz innych kolorach. Oprócz wyrobów wiklinowych w naszej ofercie znaleźć można poduszki na huśtawkę lub fotel wiszący gniazdo bociana oraz poduchy na fotel bujany, fotel ogrodowy lub sofę w różnych wzorach i kolorach.

Zapraszamy więc do sklepu internetowego największego producenta polskich wyrobów wiklinowych. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Wyroby z wikliny- znamy się na nich jak nikt inny! Wejdź na stronę producenta wyrobów wiklinowych i znajdź produkt najlepszy dla Ciebie i Twoich bliskich.