Wyświetlanie jednego wyniku

Karmniki dla ptaków z wikliny

Karmniki dla ptaków z wikliny

W ofercie posiadamy karmniki dla ptaków z wikliny. Jest to produkt z naturalnych surowców, będący połączeniem brzozy oraz polskiej wikliny. Karmnik dla ptaków świetnie nadaje się na ozdobę ogrodu, balkonu czy tarasu a przede wszystkim pozwala na dokarmianie, szczególnie w zimie, tych malutkich zwierzątek. Karmniki są wykonane niezwykle precyzyjnie z drewna sosnowego, dzięki czemu jest bardzo trwały i może służyć kilka sezonów. Karmniki z wikliny posiadają haczyk na daszku, co pozwala na zamocowanie ich w pozycji wiszącej lub umieszczenie w innym, dowolnym miejscu, np. na drewnianym paliku lub parapecie okna.
Logo Wiklinowe Cuda

Z pasji do rękodzieła...Wiklina daje ogromne możliwości jeśli chodzi o produkty, które można z niej wytworzyć. Oferujemy tradycyjne wyroby z wikliny, znane i używane od wielu lat a jeśli w naszym asortymencie nie ma danego produktu lub potrzebny jest przedmiot nieszablonowy, chętnie stworzymy go na indywidualne zamówienie klienta, według przygotowanego przez niego projektu.

Nasze produkty wiklinowe wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością, różnorodnością wzorów i kolorów oraz dbałością o każdy, choćby najmniejszy szczegół a to wszystko w najlepszych cenach. Posiadamy produkty z wikliny w kolorze naturalnym, białym, wenge oraz innych kolorach. Oprócz wyrobów wiklinowych w naszej ofercie znaleźć można poduszki na huśtawkę lub fotel wiszący gniazdo bociana oraz poduchy na fotel bujany, fotel ogrodowy lub sofę w różnych wzorach i kolorach.

Zapraszamy więc do sklepu internetowego największego producenta polskich wyrobów wiklinowych. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Wyroby z wikliny- znamy się na nich jak nikt inny! Wejdź na stronę producenta wyrobów wiklinowych i znajdź produkt najlepszy dla Ciebie i Twoich bliskich.