Kosze dla zwierząt z wikliny

Kosze dla zwierząt z wikliny

W naszej ofercie znajdują się kosze na rower dla zwierząt z wikliny. Są to rowerowe kosze wiklinowe do przewozu zwierząt, dzięki którym będziemy mogli zabrać naszego pupila na przejażdżkę. Kosz wiklinowy rowerowy może posłużyć na przykład do transportu zwierząt, gdy musimy zawieźć naszego psa lub kota na wizytę do weterynarza. Kosz dla zwierząt na rower został zaprojektowany tak, by był wygodny a dzięki wyposażeniu w solidny uchwyt mocujący oraz metalową zamykaną kratę, by był bezpieczny dla naszego czworonoga. Posiadamy wiklinowe transportery na rower dla zwierząt, które można umieścić zarówno z przodu na kierownicy, jak i z tyłu na bagażniku. Wiklinowe kosze dla zwierząt są niezwykle trwałe, funkcjonalne oraz wygodne dzięki dopasowanej poduszce. Z naszym koszem wiklinowym każde zwierzę pokocha rowerowe przejażdżki.
Logo Wiklinowe Cuda

Z pasji do rękodzieła...Wiklina daje ogromne możliwości jeśli chodzi o produkty, które można z niej wytworzyć. Oferujemy tradycyjne wyroby z wikliny, znane i używane od wielu lat a jeśli w naszym asortymencie nie ma danego produktu lub potrzebny jest przedmiot nieszablonowy, chętnie stworzymy go na indywidualne zamówienie klienta, według przygotowanego przez niego projektu.

Nasze produkty wiklinowe wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością, różnorodnością wzorów i kolorów oraz dbałością o każdy, choćby najmniejszy szczegół a to wszystko w najlepszych cenach. Posiadamy produkty z wikliny w kolorze naturalnym, białym, wenge oraz innych kolorach. Oprócz wyrobów wiklinowych w naszej ofercie znaleźć można poduszki na huśtawkę lub fotel wiszący gniazdo bociana oraz poduchy na fotel bujany, fotel ogrodowy lub sofę w różnych wzorach i kolorach.

Zapraszamy więc do sklepu internetowego największego producenta polskich wyrobów wiklinowych. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Wyroby z wikliny- znamy się na nich jak nikt inny! Wejdź na stronę producenta wyrobów wiklinowych i znajdź produkt najlepszy dla Ciebie i Twoich bliskich.