Kosze wiklinowe

Kosze wiklinowe

W naszej ofercie posiadamy największy wybór wysokiej jakości wyrobów z polskiej wikliny. Kosze wiklinowe stanowią podstawę naszej produkcji. Wykorzystywane są one od lat w wielu dziedzinach życia, jako produkt niezwykle uniwersalny i ponadczasowy. Posiadamy kosze na co dzień oraz na wyjątkowe okazje- kosze gospodarcze, kosze kominkowe, kosze prezentowe, kosze wielkanocne, kosze zakupowe oraz kosze z obszyciem wkładem. Nasze kosze z wikliny są bardzo starannie wyplecione, niezwykle trwałe, odporne na warunki atmosferyczne a przy tym estetyczne i modne. Kosze małe, duże, płytkie, pojemne, naturalne, kolorowe, proste, unikatowe- każdy znajdzie coś dla siebie z tak bogatej oferty. Nasze kosze z wikliny nadają się na zakupy, na grzyby, na drewno do kominka, na pranie, na zabawki i na wiele innych rzeczy. Jesteśmy producentem najlepszych koszy wiklinowych w kraju!
Logo Wiklinowe Cuda

Z pasji do rękodzieła...Wiklina daje ogromne możliwości jeśli chodzi o produkty, które można z niej wytworzyć. Oferujemy tradycyjne wyroby z wikliny, znane i używane od wielu lat a jeśli w naszym asortymencie nie ma danego produktu lub potrzebny jest przedmiot nieszablonowy, chętnie stworzymy go na indywidualne zamówienie klienta, według przygotowanego przez niego projektu.

Nasze produkty wiklinowe wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością, różnorodnością wzorów i kolorów oraz dbałością o każdy, choćby najmniejszy szczegół a to wszystko w najlepszych cenach. Posiadamy produkty z wikliny w kolorze naturalnym, białym, wenge oraz innych kolorach. Oprócz wyrobów wiklinowych w naszej ofercie znaleźć można poduszki na huśtawkę lub fotel wiszący gniazdo bociana oraz poduchy na fotel bujany, fotel ogrodowy lub sofę w różnych wzorach i kolorach.

Zapraszamy więc do sklepu internetowego największego producenta polskich wyrobów wiklinowych. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Wyroby z wikliny- znamy się na nich jak nikt inny! Wejdź na stronę producenta wyrobów wiklinowych i znajdź produkt najlepszy dla Ciebie i Twoich bliskich.