Płatność za zakupione przedmioty w sklepie Wiklinowe-Cuda.pl

Płatność realizowana jest poprzez:

  • wpłatę poprzez zintegrowany ze stroną system przelewy24.pl
  • przelew na konto wskazane poniżej,
  • płatność przy odbiorze towaru – kupujący płaci za towar i przesyłkę przy odbiorze,
  • w przypadku odbioru osobistego kupujący płaci w momencie odbioru w siedzibie firmy,
  • w przypadku dostarczania towaru przez pracownika firmy – u kierowcy

Dane do przelewu:
Getin Bank 93 1560 0013 0000 1160 0010 5681
Firma Handlowo Usługowa UNKOL Krzysztof Kolano
Łętownia 302
37-312 Łętownia

Wszystkie podawane na stronie kwoty za kosze są kwotami brutto – uwzględniają 23%. Na każdy zakupiony towar wystawiana jest faktura VAT lub paragon.

Logo Wiklinowe Cuda

Z pasji do rękodzieła...Wiklina daje ogromne możliwości jeśli chodzi o produkty, które można z niej wytworzyć. Oferujemy tradycyjne wyroby z wikliny, znane i używane od wielu lat a jeśli w naszym asortymencie nie ma danego produktu lub potrzebny jest przedmiot nieszablonowy, chętnie stworzymy go na indywidualne zamówienie klienta, według przygotowanego przez niego projektu.

Nasze produkty wiklinowe wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością, różnorodnością wzorów i kolorów oraz dbałością o każdy, choćby najmniejszy szczegół a to wszystko w najlepszych cenach. Posiadamy produkty z wikliny w kolorze naturalnym, białym, wenge oraz innych kolorach. Oprócz wyrobów wiklinowych w naszej ofercie znaleźć można poduszki na huśtawkę lub fotel wiszący gniazdo bociana oraz poduchy na fotel bujany, fotel ogrodowy lub sofę w różnych wzorach i kolorach.

Zapraszamy więc do sklepu internetowego największego producenta polskich wyrobów wiklinowych. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Wyroby z wikliny- znamy się na nich jak nikt inny! Wejdź na stronę producenta wyrobów wiklinowych i znajdź produkt najlepszy dla Ciebie i Twoich bliskich.