Legowiska dla zwierząt z wikliny

Legowiska dla zwierząt z wikliny

Każde zwierzę potrzebuje miejsca, w którym czuje się dobrze i bezpiecznie. Oferujemy legowiska dla zwierząt z wikliny w formie wiklinowego domku, który szybko zaakceptuje i pokocha każdy pies i kot. Legowisko wiklinowe to produkt całkowicie ekologiczny i bezpieczny. Dostępnych jest wiele modeli, wzorów i kolorów, wersje z poduszką lub bez. Wyjątkową zaletą produktu jest to, że jeden produkt łączy w sobie podwójne a nawet potrójne legowisko- jedno obudowane z wejściem oraz kolejne na wierzchu, dzięki czemu pupil ma możliwość wyboru przestrzeni, na której chce się wylegiwać. Legowisko z wikliny jest produktem trwałym a dzięki ciekawej budowie stanowi także wyjątkowy element dekoracyjny mieszkania.
Logo Wiklinowe Cuda

Z pasji do rękodzieła...Wiklina daje ogromne możliwości jeśli chodzi o produkty, które można z niej wytworzyć. Oferujemy tradycyjne wyroby z wikliny, znane i używane od wielu lat a jeśli w naszym asortymencie nie ma danego produktu lub potrzebny jest przedmiot nieszablonowy, chętnie stworzymy go na indywidualne zamówienie klienta, według przygotowanego przez niego projektu.

Nasze produkty wiklinowe wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością, różnorodnością wzorów i kolorów oraz dbałością o każdy, choćby najmniejszy szczegół a to wszystko w najlepszych cenach. Posiadamy produkty z wikliny w kolorze naturalnym, białym, wenge oraz innych kolorach. Oprócz wyrobów wiklinowych w naszej ofercie znaleźć można poduszki na huśtawkę lub fotel wiszący gniazdo bociana oraz poduchy na fotel bujany, fotel ogrodowy lub sofę w różnych wzorach i kolorach.

Zapraszamy więc do sklepu internetowego największego producenta polskich wyrobów wiklinowych. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Wyroby z wikliny- znamy się na nich jak nikt inny! Wejdź na stronę producenta wyrobów wiklinowych i znajdź produkt najlepszy dla Ciebie i Twoich bliskich.