Regulamin

Wyroby z wikliny – Regulamin Sklepu

Regulamin zakupów w sklepie Wiklinowe-Cuda.pl produkującego tradycyjne wyroby z wikliny:

Właścicielem sklepu i domeny www.wiklinowe-cuda.pl jest:
Firma Handlowo – Usługowa UNIKOL Krzysztof Kolano
Łętownia 302
37-312 Łętownia
NIP 8161616437
REGON: 181071844
tel. 783 753 878
e-mail: krzysztof.kolano@gmail.com
Bank PKO BP 27 1020 4405 0000 2102 0368 6607
Wszystkie teksty i zdjęcia stanowią własność firmy – kopiowanie i powielanie zabronione.

 

Informacje ogólne:

1. Sklep znajduje się pod adresem www.wiklinowe-cuda.pl.  Zakupy w sklepie odbywają się 24 godziny na dobę, przez cały rok – realizujemy wszystkie nawet najmniejsze zamówienia.
2. Zakupów mogą dokonywać wyłącznie osoby pełnoletnie.
3. Wszystkie kwoty produktów wyrażone są w złotych polskich.
4. Każda podana na naszych stronach cena zawiera podatek VAT – 23%.
5. Płatności za zakupione towary można dokonywać poprzez wpłatę na rachunek bankowy, przez zintegrowany ze stroną system dotpay, bądź gotówka przy odbiorze przesyłki.
6. Towar wysyłany jest maksymalnie do 48 godzin od złożenia zamówienia. Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 7 dni roboczych z dostarczeniem do klienta.
7. Towary w naszym sklepie są wyłącznie nowe. Z uwagi na ręczne wykonanie ich wymiary mogą różnić się od podanych na stronie o +/- 2 cm.
8. W celu dokonania zakupu należy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie sklepu. Możliwe jest złożenie zamówienia drogą mailową. W przypadku problemów technicznych bądź pytań prosimy o kontakt pod numer telefonu 783 753 878.
9. W przypadku zamówień przez firmy bądź klientów potrzebujących fakturę VAT prosimy o podawanie numer NIP.

Dostawa:

1. Warunkiem niezbędnym do potwierdzenia zamówienia jest podanie danych kontaktowych (imię i nazwisko, adres, nr telefonu, e-mail). Kupujący zostanie poinformowany o przyjęciu zamówienia drogą mailową.
2. Paczki nadajemy za pomocą poczty polskiej lub firmy kurierskiej DPD bądź UPS –  w zależności jaką formę wysyłki wybierze klient.
3. Kosz przesyłki towaru pokrywa kupujący według ustalonych cenników.
4. Kosz dostawy obejmuje zakup 1 sztuki towaru na terenie Polski. W przypadku zakupu dwu lub więcej przedmiotów proszę o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki.
5. Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku.
6. W przypadku zakupu kilku przedmiotów zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania wysyłki towaru do momentu ustalenia z kupującym kosztów wysyłki.
7. Koszty wysyłki towaru są uwzględniane przez sprzedającego na fakturze VAT.

Zwroty i reklamacje:

1. W przypadku otrzymania uszkodzonego podczas transportu zamówienia prosimy o spisanie protokołu szkody z firma kurierska oraz niezwłoczny kontakt w tej sprawie. W takim przypadku wymieniamy towar na nowy na nasz koszt .
2. Klient ma prawo – zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu. W przypadku odstąpienia od umowy klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych produktów.
Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania, uszkodzenia. Zwrotowi nie podlegają: przedmioty wykonane na specjalne zamówienie Klienta.
Pieniądze za zwrócony produkt klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego towaru. Koszty odesłania towaru nie podlegają zwrotowi.

Polityka prywatności:

1. Informujemy, że wszystkie dane osobowe jakie podają Państwo przy składaniu zamówienia będą wykorzystywane jedynie do potwierdzenia zamówienia i zaadresowania przesyłki, zgodnie z dopuszczalnymi warunkami zawartymi w aktualnej Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. 1997 nr133 poz.833) o Ochronie Danych Osobowych. Niniejszym deklarujemy, że Państwa Dane nie będą przez nas przetwarzane, wykorzystywane w celach marketingowych ani udostępniane osobom trzecim.
2. W sprawach nie uregulowanych powyższym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
3. Sklep zobowiązuje się do nie przekazywania, nie sprzedawania i nie użyczania zgromadzonych danych osobowych Klientów innym osobom lub instytucjom. Dane osobowe Klientów traktowane są jako informacje poufne bez dostępu do nich osób trzecich i służą wyłącznie do komunikacji pomiędzy Klientem a Sklepem.

Wszelkie informacje o produktach będących w Sklepie są udzielane pod adresem e-mail: krzysztof.kolano@gmail.com kontakt oraz pod numerem: 783 753 878.

 • Dziękujemy za wybranie naszych produktów.

  Możesz wygodnie zapłacić za pomocą dotpay

  √   Przelewem zwykłym bankowym

  Bank PKO BP
  27 1020 4405 0000 2102 0368 6607

  Firma Handlowo Usługowa UNKOL
  Krzysztof Kolano
  Łętownia 302
  37-312 Łętownia

  √   Przy odbiorze

  √   Lub odebrać osobiście.  Wszystkie podawane na stronie kwoty za kosze są kwotami brutto - uwzględniają 23%. Na każdy zakupiony towar wystawiana jest faktura VAT lub paragon.