Kufry wiklinowe i skrzynki z wikliny

Kufry wiklinowe i skrzynki z wikliny

W naszej ofercie posiadamy kufry wiklinowe oraz skrzynki wiklinowe, które stanowią idealne miejsca do przechowywania różnych drobiazgów oraz większych gabarytowo przedmiotów, między innymi zabawek, ubrań, butów. Są to więc uniwersalne pojemniki, przydatne w każdym domu. Szeroki wybór wzorów i kolorów a także kufry wiklinowe z oparciem, dzięki czemu można na nim przysiąść podczas zakładania obuwia. Jesteśmy producentem wyrobów wiklinowych, dlatego dbamy o jakość naszych produktów. Kufry wiklinowe oraz skrzynki wiklinowe są niezwykle trwałe, estetyczne i pojemne. Wiklinowe kufry i skrzynie pozwolą w zachowaniu ładu i porządku w naszych domach.
Logo Wiklinowe Cuda

Z pasji do rękodzieła...Wiklina daje ogromne możliwości jeśli chodzi o produkty, które można z niej wytworzyć. Oferujemy tradycyjne wyroby z wikliny, znane i używane od wielu lat a jeśli w naszym asortymencie nie ma danego produktu lub potrzebny jest przedmiot nieszablonowy, chętnie stworzymy go na indywidualne zamówienie klienta, według przygotowanego przez niego projektu.

Nasze produkty wiklinowe wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością, różnorodnością wzorów i kolorów oraz dbałością o każdy, choćby najmniejszy szczegół a to wszystko w najlepszych cenach. Posiadamy produkty z wikliny w kolorze naturalnym, białym, wenge oraz innych kolorach. Oprócz wyrobów wiklinowych w naszej ofercie znaleźć można poduszki na huśtawkę lub fotel wiszący gniazdo bociana oraz poduchy na fotel bujany, fotel ogrodowy lub sofę w różnych wzorach i kolorach.

Zapraszamy więc do sklepu internetowego największego producenta polskich wyrobów wiklinowych. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Wyroby z wikliny- znamy się na nich jak nikt inny! Wejdź na stronę producenta wyrobów wiklinowych i znajdź produkt najlepszy dla Ciebie i Twoich bliskich.