Płotki wiklinowe

Płotki wiklinowe

Płotki z wikliny stanowią zarówno piękną, jak i praktyczną funkcję w naszym ogrodzie. Oferujemy wiklinowe płotki do ogrodu, które pełnić mogą rolę ozdobną lub stanowić ochronę dla fragmentów rabat, osłonę krzewów czy oddzielnie danych stref ogrodu. Posiadamy plotki z wikliny w pełni ekologiczne, trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, z najwyższej jakości polskiej wikliny, wykonaną w różnych wielkościach. Płotki wiklinowe wpisują się w aranżację każdego ogrodu. Jeśli chcemy szybko i tanio zmienić wygląd swojego zielonego zakątka, palisada z wikliny impregnowana idealnie się do tego nada. Jako producent płotków z wikliny dbamy o każdy szczegół. Pomożemy Ci w metamorfozie ogrodu.
Logo Wiklinowe Cuda

Z pasji do rękodzieła...Wiklina daje ogromne możliwości jeśli chodzi o produkty, które można z niej wytworzyć. Oferujemy tradycyjne wyroby z wikliny, znane i używane od wielu lat a jeśli w naszym asortymencie nie ma danego produktu lub potrzebny jest przedmiot nieszablonowy, chętnie stworzymy go na indywidualne zamówienie klienta, według przygotowanego przez niego projektu.

Nasze produkty wiklinowe wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością, różnorodnością wzorów i kolorów oraz dbałością o każdy, choćby najmniejszy szczegół a to wszystko w najlepszych cenach. Posiadamy produkty z wikliny w kolorze naturalnym, białym, wenge oraz innych kolorach. Oprócz wyrobów wiklinowych w naszej ofercie znaleźć można poduszki na huśtawkę lub fotel wiszący gniazdo bociana oraz poduchy na fotel bujany, fotel ogrodowy lub sofę w różnych wzorach i kolorach.

Zapraszamy więc do sklepu internetowego największego producenta polskich wyrobów wiklinowych. Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Wyroby z wikliny- znamy się na nich jak nikt inny! Wejdź na stronę producenta wyrobów wiklinowych i znajdź produkt najlepszy dla Ciebie i Twoich bliskich.